Ziņas

Izklaide

Nedēļas nogalē Cēsīs notiks Imantdienas

Sestdien, 11.jūlijā, no plkst.20 Cēsu Pils parka estrādē notiks gadskārtējie Imanta Kalniņa mūzikas svētki Imantdienas, pulcējot komponista daiļrades cienītājus un plašu mūziķu sastāvu trīs daļu koncertā, aģentūru LETA informēja SIA “Premium art” pārstāvis Kārlis Auzāns.

Imantdienas šogad būs citādas nekā citus gadus, jo pats komponists tajās nolēmis nepiedalīties savu politisko uzskatu dēļ, taču Kalniņa mūzikas kolektīvi paliek uzticīgi mūzikai, dziesmām un pats galvenais – savai publikai. Tieši tāpēc Imantdienu koncerts notiks, kā ierasts.

Koncerta pirmajā daļā uzstāsies Olga Rajecka un grupa “Turaidas Roze”, atskaņojot albuma “Buramdziesmas” programmu. Turpinājumā gaidāma grupas “Autobuss debesīs” uzstāšanās, atskaņojot 2001.gada albuma “Logs puspavērts” dziesmu programmu.

Par godu šim notikumam grupa apvienojusies tās oriģinālajā sastāvā, uz vienas skatuves pulcējot visus mūziķus, kas dažādos laikos muzicējuši grupā. Tāpat kā 2001.gada ierakstā, šogad Imantdienās kopā ar Martu Kristiānu Kalniņu dziedās Rēzija Kalniņa.

Imantdienu noslēdzošajā daļā pēc vairāku gadu pauzes uz Cēsu Pils parka estrādes skatuves atgriezīsies grupa “Menuets” ar visu laiku iemīļotāko dziesmu programmu. Koncerta noslēgumā gaidāma par tradīciju kļuvusī sadziedāšanas ar publiku.

Sēdvietas uz Imantdienu koncertu jau ir izpārdotas, taču tirdzniecībā pieejamas ieejas biļetes. Tās var iegādāties gan “Biļešu paradīzes” kasēs, gan mājaslapā “www.bilesuparadize.lv”. Ieejas biļetes būs iespējams nopirkt arī pirms koncerta sākuma pie ieejas estrādē.