Ziņas

Sports

Nedaudz pārsteidzošs sākums

Latvijas florbola virslīgas čempionāts    atnācis pārsteigumu pilns. Iespējams, galvenais, ka pēc trijām kārtām līderpozīcijās izvirzījušies virslīgas debitanti FBK “SĀC”. Trijās pirmajās spēlēs viņi svinējuši trīs uzvaras. Jāatzīmē, ka šajā komandā spēlē arī Deivids Osītis un Kristaps Krujelis, kuri pagājušajā sezonā bija SK “Pārgauja” rindās. D. Osītis ar četriem vārtiem un trim piespēlēm patlaban ir rezultatīvākais komandā. Pagaidām tikai šī komanda un arī Cēsu “Lekrings” cīnās bez zaudējumiem, bet cēsnieki aizvadījuši par vienu spēli mazāk, tāpēc pašlaik ir trešajā vietā. Aizvadītajā kārtā cēsnieki tikās ar FBK “Valmiera”, ko šogad trenē Ingus Laiviņš. Lai arī valmierieši panāca 2:0, “Lekrings” spēlētāji ņēma spēles pavedienu savās rokās, izcīnot uzvaru 7:3. Par labāko komandā tika atzīts Edgars Puriņš, kurš guva četrus vārtus. Vēl precīzi bija Emīls Dzalbs, Krišjānis Tiltiņš un Olafs Zvīnis.

Jau rīt “Lekrings” savā laukumā tiksies ar “Oxdog Ulbroka LU”, kam pagaidām divās spēlēs divi zaudējumi. Atgādinām, ka šogad spēles norisinās skatītāju klātbūtnē, ievērojot rīkotāju noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības.

Pirmās spēles aizvadītas arī Latvijas čempionātā 1.līgā, kurā startē “Lekrings/ CPSS” trenera Ginta Bērtuļa vadībā. Savā laukumā, Cēsu 2.pamatskolas zālē, viņi uzņēma komandu “Saulkalne”.    Spēle sākās cerīgi, pēc pirmās trešdaļas 3:0, vārtus guva Tālavs Dravants, Kristiāns Kociņš un Dāvis Dauksts. Vai nu šis pārsvars iemidzināja, vai viesi spēja pārkārtot savu spēli, bet turpinājums nebija mājiniekiem labvēlīgs. Otrajā periodā viesi guva četrus vārtus, izvirzoties vadībā 4:3. Trešās trešdaļas sākumā Andis Kļaviņš gan panāca 4:4, bet spēles turpinājumā viesi guva četrus bezatbildes vārtus, svinot uzvaru 8:4.

Čempionāta otro spēli Cēsu komanda aizvadīja vakar vakarā, tiekoties ar FBK “Valmiera/ BSS”.

Šīs nedēļas nogalē čempionāti uzsāksies arī sieviešu līgā un vīriešu 2.līgā. Sieviešu līgā pirmajā spēlē svētdien Cēsu 2.pamatskolas zālē tiksies “Lekrings” un “Līgatne”, savukārt vīriešu 2.līgas čempionātā startēs arī komanda “Līgatne”, un viņi sestdien izbraukumā tiksies ar “Smiltene 09”.