Ziņas

Kriminālziņas

Naukšēnu novadā, atlaužot logu, iekļūts fermā un no tās nozagti instrumenti

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 72 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti četri nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 19 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 23 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 17 ceļu satiksmes negadījumi, kur divos no gadījumiem ir divi cietušie. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens automašīnas vadītājs. Noformēti 66 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 16 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Laika posmā no 14.janvāra 18:00 līdz 15.janvāra 8:00 Madonas novada Kalsnavas pagastā kādā saimniecībā notikusi zādzība. Sabojājot degvielas tvertni, no traktortehnikas nozagta dīzeļdegviela. Tiek precizēti notikušā apstākļi un materiālie zaudējumi. Uzsākts kriminālprocess.

15.janvārī pulksten 12:17 Cesvaines novadā automašīnas “Nissan Xtrail” vadītājs uzbrauca virsū gājējai, kura pārvietojās pa ceļa braucamo daļu. Vadītājs braucis lejā pa kalnu slidena ceļa apstākļos un, ieraugot priekšā esošos cilvēkus, centies transportlīdzekli savaldīt, taču trāpījis sievietei. Cietusī nogādāta slimnīcā medicīniskai apskatei. Policija skaidro notikušā apstākļus.

15.janvārī pulksten 14:50 Alojā, Skolas un Valmieras ielas krustojumā, tika apturēts automašīnas “Mazda” vadītājs. Likumsargi konstatēja, ka vīrietis braucis bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī būdams alkohola reibumā. Noteiktā alkohola koncentrācija izelpā – 2,58 promiles. “Mazda” vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

16.janvārī pulksten 2:30 Naukšēnu novadā, atlaužot logu, iekļūts fermā un no tās nozagti instrumenti. Materiālie zaudējumi vērtējami 1000 EUR apmērā. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.