Ziņas

Sabiedrība

Naktī Priekuļu novadā izcēlies ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji visā Latvijā devušies uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, puķupods, sadzīves mantas, sadzīves tehnika un mēbeles, dīzeļģeneratora ventilators, sodrēji ēkas dūmvadā, dzīvojamās mājas starpstāvu pārsegums, portāls uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļā.

Platības ziņā lielākais ugunsgrēks šonakt bija izcēlies Priekuļu novada Veselavas pagastā, kur vienstāvu dzīvojamā mājā dega sadzīves tehnika un mēbeles 30m² platībā. Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst. 1.33 un plkst. 4.25 ugunsgrēks tika likvidēts. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa norāda, ka notikuma vietā strādāja Cēsu, Valmieras un Smiltenes ugunsdzēsēji.

Vakar plkst. 17.49 tika saņemts izsaukums uz Beverīnas novada Brenguļu pagastu, kur mājas dūmvadā dega sodrēji 1.5m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 18.48.

Aizvadītajā diennaktī VUGD Vidzemē saņēma trīs izsaukumus, no kuriem divi bija uz ugunsgrēku dzēšanu, bet viens uz glābšanas darbiem.