Ziņas

Izklaide

Nākamnedēļ Alūksnes kultūras centrā notiks aktiera Paukštello 65 gadu jubilejas koncerts

Alūksnes kultūras centra Lielajā zālē 5.februārī notiks Dailes teātra aktiera Jāņa Paukštello 65 gadu jubilejas koncerts “Vidū pašai dzīvībai”, aģentūru LETA informēja “Neatkarīgās mūzikas producentu grupas” pārstāvis Mārtiņš Marts Matisons.

Koncertprogramma sagatavota divās daļās. Pirmajā daļā uzstāsies aktiera draugs un kolēģis Varis Vētra, bet otrajā daļā koncerta apmeklētāji varēs baudīt paša Paukštello priekšnesumu.

Tā kā šis ir arī komponista Raimonda Paula jubilejas gads, tad, caurvijoties Jāņa Petera mīlas dzejai visas programmas garumā, aktiera izpildījumā izskanēs arī populārākās Paula dziesmas.

Paukštello ir dzimis 1951.gada 26.martā Jaunpiebalgā. Viņš pabeidzis Murjāņu sporta internātskolu un 1974.gadā beidzis Latvijas Valsts konservatorijas Teātra fakultāti.

Kopš 1972.gada Paukštello darbojas Dailes teātrī. Kino viņš debitējis 1973.gadā Rīgas Kinostudijas filmā “Pilsētas atslēgas”, bet popularitāti ieguvis ar galveno lomu 1975.gada filmā “Mans draugs – nenopietns cilvēks”. Paukštello filmējies 54 mākslas filmās un piedalījies vairāk nekā 150 teātra izrādēs.

1987.gadā Paukštello kļuva par Latvijas PSR Nopelniem bagāto skatuves mākslinieku.

Koncerts Alūksnes kultūras centrā sāksies plkst.19, un biļetes uz to var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.