Ziņas

Kriminālziņas

Nākammēnes turpinās skatīt lietu par traģisko avāriju uz Gulbenes-Smiltenes ceļa

Nākammēnes, 5.oktobrī plkst.10, turpinās skatīt lietu pret kravas automašīnas šoferi, kurš 2015.gada augustā uz ceļa Gulbene-Smiltene izraisīja avāriju, kas prasīja trīs cilvēku dzīvības, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Pret vīrieti celta apsūdzība balstoties uz krimināllikuma 260.panta 2.daļu, kas vēsta par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpumu, ja to izdarījis transportlīdzekļa vadītājs un tā rezultātā kādam nodarīti miesas bojājumi vai atņemta dzīvība. Vīrietim draud cietumsods līdz pat astoņiem gadiem, kā arī tiesību atņemšana līdz pat pieciem gadiem.

LETA jau ziņoja, ka 2015.gada 26.augustā uz ceļa Gulbene-Smiltene notika divu automašīnu sadursme, kurā dzīvību zaudēja trīs cilvēki, tostarp divi bērni.

1967.gadā dzimis vīrietis, vadot Smiltenes uzņēmumam piederošu kravas automašīnu MAZ, izbrauca no mazāk svarīga ceļa un nepalaida pa galveno ceļu braucošo automašīnu “Audi 100”, kā rezultātā notika sadursme.

Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas “Audi 100” vadītāja, 1977.gadā dzimusi sieviete un 2010.gadā dzimis bērns, bet gāja bojā trīs automašīnas “Audi” pasažieri – 1938.gadā dzimusi sieviete un 2004.gadā un 2008.gadā dzimušas meitenes.

Avāriju izraisījušo kravas auto saimnieks bija noņēmis no uzskaites, savukārt automašīnas vadītājam bija liegts piedalīties satiksmē līdz 2017.gadam.