Ziņas

Sports

Mūsu vieglatlētiem šoreiz rezultāti pieticīgi

Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā, aizvadīta Prezidenta balvas izcīņa, kas ir Baltijas komandu čempionāts vieglatlētikā. Latvijas izlases sastāvā startēja vairāki trenera Māra Urtāna audzēkņi, šī bija iespēja salīdzināt spēkus ar Lietuvas un Igaunijas atlētiem.

Gluži tukšā jau mūsējie mājās neatbrauca, bronzas medaļu diska mešanā izcīnīja Aleksandrs Volkovs (53,94 m). Uzvarēja Lietuvas diska metējs (56,52 m), otrajā vietā Igaunijas pārstāvis (54,33 m). Ja Aleksandram būtu izdevies atkārtot personīgo rekordu (57,11m), būtu čempiona tituls. Diska mešanā Latviju pārstāvēja arī Artūrs Ozols, kurš diska mešanas sektorā bija jaunākais dalībnieks. Viņš ieņēma sesto vietu 45,55m, kas bija otrs viņa labākais rezultāts šajā disciplīnā.

Lodes grūšanā vīriešiem Ralfs Gauja piektajā vietā (15,18 m). Treneris gan norāda, ka Ralfam labākie panākumi vēl priekšā, jo šajā sezonā objektīvu iemeslu dēļ treniņiem nevar atvēlēt tik daudz laika, cik vajadzētu.

Dāmām lodes grūšanā Luīze Geistarde palika sestajā vietā, viņas rezultāts 12,96 m. Šīs sacensības viņai bija kā pēdējais pārbaudījums pirms Eiropas čempionāta U20 grupā, kas šajās dienās notiek Izraēlā. Tur kvalifikācijas sacensībās viņa savā labākajā mēģinājumā lodi raidīja 13,53 m tālu, taču ar to bija nepietiekami, lai kvalificētos finālsacensībām.