Ziņas

Sports

Mūsējiem tikai uzvaras

Kārtējo patīkamo pārsteigumu Latvijas basketbola līgā (LBL) sarūpēja “Cēsis/ Remarks” basketbolisti, kas izbraukumā ar 94:79 pārspēja “Ventspils augstskolas” komandu. Cēsnieki kārtējo reizi demonstrēja labu precizitāti metienos, tostarp realizējot 11 no 24 trīspunktu metieniem. Labākie punktu guvēji bija: Andris Umbraško un Einārs Bučs –19 punkti, Sergejs Kiseļovs – 17 punkti, tai skatā pieci precīzi tālmetieni. Statistika rāda, ka cēsnieki precizitātes ziņā ir vadošajās pozīcijās.

Komandas vecākais treneris Vladimirs Kiseļovs atzina, ka kopumā spēle nav bijusi viegla, tomēr cēsnieki spējuši nosargāt uzvaru.

“Spējām panākt labu pārsvaru, tomēr mājnieki, parādot cīņas sparu, rezultāta starpību samazināja, taču pēdējā ceturtdaļā atkal spējām noteikt savu spēles stilu un izcīnīt uzvaru. Arī viens no pretinieku treneriem pēc spēles atzina, ka esam bijuši labāki,” teica V. Kiseļovs.

Uzvaras svinēja arī abas florbola komandas, kas spēlē augstākajā līgā. “SK Cēsis/ Lekrings” izbraukumā ar 6:4 (3:2,0:1,3:1) uzvarēja komandu “Talsi”. Vārtus guva: Mārtiņš Druvkalns, Andris Malkavs – 2, Roberts Krūmiņš, Mārtiņš Rajeckis.

Pirmo uzvaru izcīnīja arī Stalbes komanda “Pārgauja”, savā laukumā ar 10:6 pārspējot “FK Rīga”. Kā atzina komandas pārstāvis Ilvars Balodis, jau no spēles sākuma bijusi pārliecība, ka šoreiz ir iespēja vinnēt. Par “Pārgaujas” pārsvaru liecina arī metienu statistika 40:18, un tikai pretinieku vārtsarga meistarība glābusi no lielāka vārtu zaudējuma. Vārtus “Pārgaujas” labā guva: Lauris Ābols – 5, Gatis Gailis – 2, Ritvars Jansons, Jānis Jankovičs, Sandis Jānelsiņš.

Uzvaru Igaunijas – Latvijas apvienotajā volejbola čempionātā beidzot izcīnīja arī “SK Cēsis/ Cēsu alus” ar 3:0 pārspē-jot “Aeroc Rakvere” (25:19, 25:20, 25:22).