Ziņas

Sports

Mūsējie – stiprākie Baltijā

“Konkurence šajā klasē ir liela, švakie tur nebrauc. Lai uzvarētu, svarīgi, lai būtu kārtībā tehnika, lai komanda strādātu kā viens. Iepriekšējās sacensībās bijām krietni apskādējuši mašīnu, un tikai dažas dienas pirms Baltijas čempionāta pēdējā posma pabeidzām remontu. Tāpēc prieks par uzvaru jo īpašs,” saka A. Kuzņecovs.

Viņi brauc ar mašīnu “Toyota Land Cruiser”, ko paši arī remontē un uzlabo. Protams, ir darbi, kas tiek uzticēti servisu speciālistiem, bet, kā atzīst A. Kuzeņecovs, ja pats esi pielicis un pieskrūvējis, drošība ir lielāka.

Pēdējais Baltijas posms notiks Trapenē un vienlaikus bija arī Latvijas čempionāta priekšpēdējais posms. Uzvara Trapenē nodrošināja A. Kuzņecova ekipāžai priekšlaicīgu uzvaru arī Latvijā, tātad ar vienu uzvaru iegūti divi čempionu tituli. Latvijā pēdējos gados allaž veicies labi, pērn tika sudraba godalga, bet 2003.gadā bija čempiona tituls.

“Uzvara ir visas komandas kopīgs darbs, jo atrast labu stūrmani nav viegli. Mums izveidojusies lieliska komanda, viss ir atstrādāts, katrs zina savu darbu, nevienam nekas nav jāsaka priekšā. Arī ģimenes atbalsts ir svarīgs, jo nedēļas nogales bieži nākas būt prom no mājas. Bet šādas sacensības ir lieliska atslodze saspringtajā ikdienā. Kad esi distancē, par citām problēmām domāt nav laika, jākoncentrējas tikai uz braukšanu un šķēršļu pārvarēšanu,” stāsta A. Kuzņecovs.