Ziņas

Sabiedrība

Meža izstrādes darbu laikā bojā gājis vīrietis, vēl viens smagi ievainots

Vakar Vidzemē bojā gājis vīrietis, kuram meža darbu laikā uzkritis koks, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Strādājot ar zāģi, vakar kādam 53 gadus vecam vīrietim mežā uzkritis koks. Mediķi konstatējuši viņa nāvi. Savukārt 37 gadus vecs vīrietis guvis smagu galvas traumu un vidēji smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā. Mediķi pieļauj, ka viņam uzkritis tas pats koks.

Lai nokļūtu pie cietušajiem vīriešiem, mediķi nav varējuši piebraukt pavisam klāt pie nelaimes vietas – viņiem vismaz piecas minūtes bija jāmēro ceļš cauri mežam kājām.

Arī Latgalē gūtas traumas, strādājot mežā. Kāda 64 gadus veca sieviete lasījusi zarus tuvu motorzāģim, kad plīsusi tā ķēde, traumējot sievietes apakšstilbus.

Vakar gūtas arī traumas darbavietā. Rīgā 42 gadus vecam vīrietim uz kājas uzkritusi metāla konstrukcija. Vīrietim konstatēts pēdas kaula lūzums un brūces ar muskuļu cīpslu bojājumiem. Bet Latgalē 51 gadu vecam vīrietim mehānismā ierauta roka, kā rezultātā ir augšdelma lūzums un plēstas brūces ar muskuļu cīpslu bojājumiem.

LETA