Ziņas

Kriminālziņas

Meklē personas, kas norāvušas un miskastē iemetušas valsts karogu

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse informē, ka aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 80 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 28 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par trīs zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti trīs mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 15 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un septiņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši seši ceļu satiksmes negadījumi, negadījumos nav cietuši cilvēki. Reģistrēti divi gadījumi, kad autovadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 22 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 74 protokoli.

17.jūnijā pēc pulksten 8 saņemta informācija, ka Kocēnos, Alejas ielā, laikā no pulksten 7 līdz 8 no Kocēnu kultūras nama pagaidām nenoskaidrotas personas norāva Latvijas Republikas karogu un iemeta atkritumu tvertnē. Policijā par notikušo faktu sākt kriminālprocess un tiek meklētas vainīgās personas. Policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus un sniegt informāciju pa tālruni 110. Policija jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību.

17.jūnijā ap pulksten 20.30 Kocēnu novada Kocēnu pagastā kādu 2008.gadā dzimušu meiteni sakodis kaimiņu suns. Cietušajai sniegta medicīniskā palīdzība un policija noskaidro negadījuma apstākļus. Savukārt Ļaudonā administratīvi sodīta kāda 1952.gadā dzimusi sieviete, kura nenodrošināja, lai viņai piederošais suns neapdraudētu apkārtējos cilvēkus. Saimniece sunim ļāvusi skraidīt bez pavadas, un tas nobiedējis kādu 1989.gadā dzimušu sievieti.

17.jūnijā pēc pulksten 15 Lubānā, O.Kalpaka ielā, veikalā “Tirdzniecības centrs”, aizdomās par radioaparāta zādzību aizturēts kāds 1964.gadā dzimis vīrietis. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

17.jūnijā ap plkst. 9 Alūksnes novada Jaunlaicenes pagastā, neapdzīvotas mājas teritorijā, brīvi piekļūstot, no traktora nozagti 30 litri dīzeļdegvielas. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

17.jūnijā ap pulksten 14 Madonā, Gaujas ielā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu “BMW”, agresīvi braucot, sabojājis grants segumu kāda uzņēmuma teritorijā. Vadītājs notikuma vietu pameta. Policija noskaidro automašīnas vadītāju.

17.jūnijā pēc pulksten 13 Līgatnē, Gaujas ielā, pieķerts stipri iereibis automašīnas “Audi 80” vadītājs. 1955.gadā dzimušais vīrietis pie automašīnas stūres bija sēdies 3,06 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

17.jūnijā ap pulksten 20.30 Valmierā, Ūdens ielā, 1985.gadā dzimis vīrietis stiprā reibumā vadīja automašīnu “Audi 80”. Pārbaudes laikā konstatēts, ka vadītājs pie stūres sēdies bez tiesībām vadīt transportlīdzekli un 2,82 promiļu reibumā. Par notikušo sākts kriminālprocess.

17.jūnijā Valkā, Raiņa ielas un Zemgales ielas krustojumā, notika sadursme starp automašīnu “Citroen C5”, kuru vadīja 1972.gadā dzimis vīrietis, un automašīnu “VW Passat”, kuru vadīja 1982.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā nav cietuši cilvēki, bojātas automašīnas. Policija noskaidro negadījuma apstākļus.

17.jūnijā pēc pulksten 17 Valmierā, Cēsu ielā, notika trīs automašīnu sadursme. Kā liecina sākotnējā informācija, 1984.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “VW Transporter” ar piekabi, nav ievērojis drošu braukšanas ātrumu un distanci, kā rezultātā sadūrās ar automašīnu “Toyota” un “VW Passat”. Negadījumā nav cietuši cilvēki, bijāti transportlīdzekļi. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

17.jūnijā pēc pulksten 2 naktī Gulbenē, Parka ielā, nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu “VW Golf” nobrauca no ceļa braucamās daļas un sabojāja ceļa zīmi. Vadītājs notikuma vietu pameta, neziņojot par negadījumu policijai. Policija noskaidro vadītāju un notikušā negadījuma apstākļus.