Ziņas

Kriminālziņas

Meklē ezerā pazudušu makšķernieku

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 54 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti astoņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, deviņi nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 15 nodarījumi pret īpašumu, kā arī seši ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no negadījumiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā nav sēdies neviens vadītājs. Noformēti 94 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 44 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

18.septembrī, laikā no pulksten 11:05 līdz 11:13, Smiltenes novadā, Launkalnes pagastā, autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene) 124. kilometrā, nenoskaidro persona no automašīnas “Volkswagen Caravelle” nozaga 1972.gadā dzimušam vīrietim piederošas mantas, kā arī automašīnas aizmugures kravā esošo kompresoru un akumulatoru. Vīrietis bija piestājis ceļa malā un vien uz īsu brīdi pametis ieslēgto automašīnu. Kad tas atgriezies, sapratis, ka garnadži pasējuši veikt zādzību. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

19.septembrī pulksten 12:45 Cesvaines novadā, Cesvaines pagastā, Kārklos, saņemta informācija, ka ezerā ar laivu iebrukuši 1971. un 1963.gadā dzimuši vīrieši. Makšķerējot laiva apgāzusies un abi vīrieši iekrituši ūdenī. Krastā izpeldēja tikai 1971.gadā dzimušais. Vakar un arī šodien glābšanas dienesti meklē otru makšķernieku, kurš tā arī neizpeldēja. Policija noskaidro notikušā apstākļus.