Ziņas

Izklaide

Mazsalacā notiks velosvētki “Ērenpreisam 124”

Jau piekto gadu 25.jūlijā, pilsētas svētku laikā, Mazsalacā notiks velosipēdu svētki, kuros svinēs velomeistara un novadnieka Gustava Ērenpreisa 124 gadu jubileju, aģentūru LETA informēja Mazsalacas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Mitāne.

Neatkarīgi, vai īpašumā ir jauns vai vecs velosipēds, šajā dienā pašvaldība aicina to uzpucēt un braukt uz Mazsalacu, kur būs iespēja doties veloparādē. Atraktīvākie parādes dalībnieki tiks pie pārsteigumiem un balvām.

“Ērenpreisam 124” svētku dienā būs iespēja vērot BMX šovu, izmēģināt veiklību umurkumurā, uzrāpties klinšu sienā, sacensties iešanā ar koka kājām, mēroties spēkiem roku laušanās sacensībās un daudzās citās aizraujošās aktivitātēs lieliem un maziem.

Svētkos darbosies amatnieku tirdziņš, vietējās ceptuves aicinās nogaršot kūkas Bulciņfestivālā, un ikviens varēs apskatīties, kā rit dzīve Mazajā lauku sētā.

Vasaras vakars aicinās izbaudīt īstu zaļumballi Lībiešu pilskalnā, bet pirms balles notiks “Greizā ratiņa” un deju kolektīva “Magone” koncerts.