Ziņas

Sabiedrība

Matīss apsekos ceļu būvdarbus Alūksnes novadā

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss šodien apmeklēs ceļu būvdarbus Alūksnes, kā arī Viļakas, Rēzeknes un Ludzas novados, aģentūru LETA informēja uzņēmumā AS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Ministrs kopā ar LVC un AS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) pārstāvjiem apsekos LAU realizētās dubultās virsmas apstrādes posmus Alūksnes un Viļakas novados, kā arī iepazīsies ar autoceļa Ludza-Rēzekne posma segas rekonstrukcijas darbu norisi.

Uz autoceļa Alūksne-Liepna (P41) posma 2,4 kilometru garumā no Alūksnes līdz Karitāniem pērn tika veikta dubultās virsmas apstrāde, tomēr šajā pavasarī atklājās, ka ceļa segumam ir izveidojušies defekti. LAU to skaidroja ar nepietiekamu cieto šķembu pamatni un smagā autotransporta kustību šķīdoņa laikā. Tagad šis posms ir atjaunots par LAU līdzekļiem, uzklājot vairākas dažāda izmēra šķembu kārtas un melnā seguma kārtas.

Savukārt Viļakas novadā LAU veicis dubultās virsmas apstrādi uz vietējā ceļa Pleševa-Čilipīne-Kudreva (V459) trīs kilometru garumā.

Ministrs apsekos arī joprojām notiekošos būvdarbus uz Jēkabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža (Terehova) posma no 106. līdz 114,3. kilometram, kur notiek segas rekonstrukcijas darbi, kas ilgs līdz nākamā gada jūnija beigām.