Ziņas

Kriminālziņas

Martā Valkas tiesā skatīs lietu par vīrieša nosišanu Smiltenē

Valkas rajona tiesā 21.martā un 22.martā plkst.10 skatīs krimināllietu, kurā divas personas apsūdzētas par vīrieša nosišanu Smiltenē, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai abi apsūdzētie vīrieši pagājušā gada 3.oktobrī, atrodoties Smiltenē, personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās nolaupījuši cietušajam vīrietim ne mazāk kā piecus eiro, aģentūru LETA iepriekš informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina.

Vēlāk abi apsūdzētie, mantkārīgu tieksmju vadīti, ne mazāk kā 15 minūtes sita cietušo pa dzīvībai svarīgiem orgāniem, pēc tam cietušo izģērba un atstāja guļot, kā rezultātā iestājās viņa nāve.

Tāpat viens no apsūdzētajiem paņēma no cietušā virsjakas kabatas izņemto pasi un to sadedzināja, tādējādi tīši iznīcinot dokumentu, kas piešķir tiesības privāto un publisko tiesību jomā.

Savukārt otrs apsūdzētais atklāti nolaupīja cietušajam piederošo mobilo telefonu 15 eiro vērtībā.

Tāpat pagājušā gada 2.oktobrī otrs apsūdzētais, atrodoties uz ielas citā pilsētā Valkā, mantkārīgā nolūkā izrāva kādai sievietei no rokām naudas maku ar tajā esošo naudu un aizskrēja, tādējādi nodarot cietušajai mantisko zaudējumu ne mazāku kā 45 eiro apmērā.