Ziņas

Sabiedrība

Maršrutā Valmiera-Rīga atsāk kursēt ekspresautobuss

No šodienas atsāks kursēt SIA “VTU Valmiera” mikroautobuss, nodrošinot ekspreša reisus Valmiera-Rīga-Valmiera.

Kā aģentūra LETA noskaidroja uzņēmumā, reisi būs bez starppieturām, samazinot brauciena laiku par 30 minūtēm un ceļā pavadot ne vairāk kā stundu un 55 minūtes. Reisi tiks nodrošināti darba dienās, un biļetes cena būs 4,75 eiro, tieši tikpat, cik ierastajiem reisiem šajā maršrutā.

Atiešanas laiki no Valmieras autoostas plkst.7.10 un 15.15, bet no Rīgas autoostas plkst.9.45 un 18. Rīta reiss būs ērts arī valcēniešiem, kuri izteica vēlmi mainīt autobusa kursēšanas grafiku, lai būtu iespējams galvaspilsētā nokļūt ātrāk. Tādējādi autobusam no Valkas Valmieras autoostā iebraucot plkst.6.55, pasažieri var pārsēsties mikroautobusā, kas veic ekspresreisu.

Minētie reisi ir turpinājums šī gada sākumā īstenotajam pilotprojektam, kad šajā maršrutā vairāku mēnešu garumā tika pārbaudīta pakalpojuma nepieciešamība.

Lēmumu par ekspreša reisu atjaunošanu pieņēma Sabiedriskā transporta padomes 5.septembra sēdē, kurā tā nepieciešamību pamatoja Vidzemes plānošanas reģiona Sabiedriskā transporta nodaļas vadītājs Lotārs Dravants.