Ziņas

Sports

Mājiniekiem viens sudrabs

SUDRABA KOMANDA. Starptautiskajā florbola turnīrā jauniešu komandām “Latvian Open Yoth” U17 grupā otro vietu izcīnīja komanda “Lekrings”Foto: no albuma

Starptautiskajā florbola turnīrā jauniešu komandām “Latvian Open Yoth”, kas norisinājās Cēsīs, šogad spēles notika trijās vecuma grupās. Par godalgām sacentās komandas no Latvijas, Somijas un Igaunijas, visās grupās arī Cēsu Sporta skolas (CPSS) un kluba “Lekrings” jaunie florbolisti.

Vispirms katrā vecuma grupā tika aizvadīts grupu turnīrs, katrai komandai izspēlējot ar katru, tad sekoja cīņas par medaļām.
Vislabāk mājiniekiem veicās vecākajā, U17 grupā, kur izcīnītas sudraba medaļas. Pamatturnīrā cēsnieki uzvarēja visās trijās spēlēs, ar 8:4 pieveikta Somijas komanda “Nokian Krp”, ar tādu pašu rezultātu “Pierīgas United”, un ar 13:6 – komanda “Rubene/ KSS”. Izcīnītā pirmā vieta uzreiz nodrošināja vietu finālā, kur “Lekrings” tikās ar otrās vietas ieguvējiem “Pierīgas United”. Spēle bija spraiga, vispirms vadībā Rīgas komanda 2:0, tad trīs vārtus guva mājinieki, taču perioda pēdējās piecas minūtes atkal Rīgas komandas zīmē, un , pārtraukumā ejot, 5:3 viņu labā. Arī nākamajos divos periodos tomēr mājiniekiem neizdevās lauzt spēles gaitu. Rezultātā piedzīvots zaudējums 8:11, kauss par otro vietu. Komandā rezultatīvākais- Jorens Malkavs, kurš guva 14 vārtus, izdarīja septiņas rezultatīvas piespēles. Viņš, kā arī aizsargs Krišjānis Tiltiņš tika iekļauti turnīra simboliskajā izlasē.

Pārējās abās vecuma grupās mājinieki palika bez medaļām, lai arī konkurence nebija pārāk liela- U15 grupā piecas komandas, U13 grupā – četras.

U15 grupā “CPSS/ Lekrings” turnīra pirmajā spēlē ar 5:4 pārspēja “Rubene/ KSS”, tad sekoja trīs zaudējumi 3:6 pret “Ķekavas Bulldogs “, 1:3 pret “KNSS” un 5:7 pret “Jõgeva SK Tähe/ Olivia” no Igaunijas. Šī bija vienīgā grupa, kurā vienai komandai nācās palika ārpus cīņām par medaļām, un diemžēl zaudējums Igaunijas komandai pēdējā vietā atstāja mājniekus. Rezultatīvākais Cēsu komandā – Ričards Riba, gūti septiņi vārti, atdotas divas rezultatīvas piespēles.

U13 grupā “Lekrings/ CPSS” komandai tā arī neizdevās tikt pie uzvarām. Pamatturnīrā piedzīvoti zaudējumi pret Somijas “Nokian Krp” 1:7; “Ķekavas Bulldogs” 4:6 un “Rubene/ KSS” 3:4. Pusfinālā vēlreiz ar minimālu rezultātu 2:3 zaudēts Rubenes komandai, bet spēlē par trešo vietu ar 3:9 atzīts Ķekavas komandas pārākums.