Ziņas

Sabiedrība

Maizes krāsns par “Druvas” lasīšanu

Lai garda maizīte. Lasītāju Annu Amantovu ar laimestu loterijā apsveic "Druvas" korespondente Sarmīte Feldmane.Foto: Māris Buholcs

Drabešniece Anna Amantova torīt nobrīnījās, ka pastnieks atbraucis agrāk nekā citkārt, jau ap

pusdesmitiem “Druva” bija pastkastītē.

Kā parasti Anna jaunākā avīzes numura lasīšanu sāka no pirmās lappuses, tad trešajā ieraudzīja sarakstu, kuri lasītāji šogad ko laimējuši abonementu loterijā. Starp citiem arī viņas vārds. “Pārsteigums bija liels, jo loterijās nekad neko neesmu laimējusi,” stāsta lasītāja.

Jau dažus gadus Anna ir pensijā, dzīvo laukos. Kā pati atzīst, darāmā netrūkst,

ziemā krāsns jākurina, malka jānes, sniegs jātīra,

vasarā savukārt ap māju daudz ko pļaut, laiku un rūpes prasa dārzs. Anna visu mūžu nostrādājusi “CATA”. “Tā kā gribas zināt, kas notiek bijušā Cēsu rajona pagastos, kā ļaudis dzīvo, ko dara, jo daudzi cilvēki un vietas ir pazīstamas, “Druvā” par to ir daudz informācijas. Interesanti arī palasīt, kas notiek Vidzemē,” domās dalās Anna Amantova.

“Druvas” abonementu loterijā viņa laimēja maizes krāsni. Kādreiz Anna labprāt daudz ko cepusi, meitai Ilonai paticis cept tortes, pēdējā laikā tam neatlicis laika. Mazmeitām Beātei un Kristai arī savu reizi patīk ko garšīgu pagatavot. “Tagad jāmēģina cept maizīti. Neļaus taču krāsnij stāvēt plauktā,” ar labsirdīgu smaidu sejā mazmeitai Kristai, kura atnākusi līdzi pēc laimesta, saka Anna Amantova.

Sarmīte Feldmane