Ziņas

Sabiedrība

Mainīts Valmieras Sociālā dienesta darba laiks

Turpmāk Valmieras Sociālais dienests iedzīvotājus pieņems bez pusdienu pārtraukuma, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas pārstāve Maira Andžejevska.

Iedzīvotāji sociālajā dienestā palīdzību var saņemt pirmdien, otrdien un ceturtdien no plkst.8 līdz 17, trešdien no plkst.8 līdz 18 un piektdien no plkst.8 līdz 16.

Valmieras Sociālā dienesta vadītājas pienākumu izpildītāja Sandra Kārkliņa stāsta, ka šāds lēmums pieņemts, lai iedzīvotājs, kurš ieradies kārtot sociālās palīdzības jautājumus, varētu ekonomēt savu laiku un visas nepieciešamās formalitātes nokārtot vienā apmeklējuma reizē.

Valmieras Sociālais dienests iedzīvotājiem atgādina, ka ar 3.novembri sākusies arī iesniegumu pieņemšana dzīvokļu pabalstam, kuru dzīvojamās platības tiek apkurinātas centralizēti. Pašvaldības iedzīvotāju iesniegumu un dokumentu pieņemšanu dzīvokļa pabalsta piešķiršanai Valmieras Sociālais dienests organizē ik gadu no novembra pirmās apmeklētāju pieņemšanas dienas līdz marta pēdējai apmeklētāju pieņemšanas dienai.

LETA