Ziņas

Sabiedrība

Maijā Vidzemē sāksies akcija “Sakrāj savu piedzīvojumu stāstu!”

Līdz ar maiju Gaujas Nacionālā parka tūrisma klasteris sāks akciju “Sakrāj savu piedzīvojumu stāstu!”, kuras laikā ceļotāji aicināti viesoties Gaujas Nacionālā parka uzņēmumos un tūrisma apskates vietās un izveidot paši savu unikālu suvenīru – stāstu krelles.

Kā aģentūru LETA informēja Gaujas Nacionālā parka tūrisma klastera pārstāve Alda Bražūne, Gaujas Nacionālais parks ir kā pasaku krātuve ar dažādiem stāstiem un leģendām, ko ceļotāji var piedzīvot un pārvest mājās. Šos stāstus veido dažādi Gaujas Nacionālā parka elementi: pilis, muižas, dabas takas, klintis un ieži, savvaļas dzīvnieki, leģendu varoņi, aktīvās atpūtas piedāvājumi, restorāni un citi. Visus šos notikumus caurvij Gauja, kuras abus galus sasienot kopā, izveidojas stāstu krelles. Tās ikvienam ceļotājam saglabās sajūtas par pieredzēto. Stāstu krelles pastāstīs citiem par redzēto un piedzīvoto Gaujas Nacionālajā parkā, kā arī mudinās viņus doties uz Gaujas Nacionālo parku, lai paši radītu savu piedzīvojuma stāstu.

Akcijas laikā Gaujas Nacionālā parka tūrisma klasteris aicina apmeklēt 60 uzņēmumus un tūrisma objektus. Katrā vietā, izmantojot pakalpojumus vismaz 10 eiro vērtībā un uzrādot akcijas ķēdīti, būs iespēja iegūt krāsainu, speciāli katram objektam veidotu piekariņu, ko ievērt piedzīvojumu stāstu krellēs.

Akcijas bukletu un akcijas ķēdīti ar “Enter Gauja” logo, kurai piestiprināt citus piekariņus, bez maksas varēs saņemt visos Gaujas Nacionālā parka tūrisma informācijas centros (Siguldas, Valmieras, Cēsu, Līgatnes, Amatas, Pārgaujas, Priekuļu, Valmiermuižas), Inčukalna Klientu apkalpošanas centrā, kā arī Gūtmaņalas un Līgatnes dabas taku informācijas centros.

Akcija “Sakrāj savu piedzīvojumu stāstu!” ilgs līdz 1.septembrim vai kamēr kreļļu piekariņi būs pieejami pie tās dalībniekiem. Par uzņēmumiem, kuru piekariņi būs beigušies, būs pieejama informācija mājaslapā “www.entergauja.lv”, kā arī tur atrodama informācija par akcijas noteikumiem un tās dalībniekiem.

“Enter Gauja” ir reģions Vidzemē, kam cauri tek Gauja.