Ziņas

Uzņēmējdarbība

Maijā Valmierā notiks “Vidzemes uzņēmēju dienas 2016”

20.maijā no plkst.10 līdz 18 un 21.maijā no plkst.8.30 līdz 15 Valmieras centrā notiks biznesa forums un izstāde-gadatirgus “Vidzemes uzņēmēju dienas 2016”, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Šogad Vidzemes uzņēmēju dienas notiks jau 19.reizi. Tās kļūst arvien nozīmīgākas, jo bez Vidzemes novadu uzņēmējiem, kuri veido lielu īpatsvaru pasākumā, arvien vairāk piedalās uzņēmēji un amatnieki no visas Latvijas.

Uzņēmēju dienas ir iespēja demonstrēt savus ražotos produktus, jau esošos un jaunos pakalpojumus klientiem, pašreizējiem un potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī Vidzemes reģiona iedzīvotājiem.

Arī šogad tiek gaidīti visu nozaru pārstāvji – izglītības iestādes, IT un tehnoloģiju izstrādātāji, visi, kas saistīti ar ikdienu un izaugsmi. Paralēli izstādei norisināsies biznesa forums, kur semināros un diskusijās būs iespēja uzklausīt priekšlikumus ar biznesu saistītām aktualitātēm, saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Izstādes kodolu veido pastāvīgie dalībnieki, kuri vienmēr piedāvā arī ko jaunu, kā arī jaunie dalībnieki, kas līdz šim pasākumu ir vērojuši no malas.

Izstādes dalībnieki tiek aicināti laicīgi pieteikt savu dalību izstādē un sev vēlamo platību. Pieteikumu reģistrācija ir iespējama līdz 22.aprīlim, sūtot pieteikumu-līgumu uz e-pasta adresi “valmiera@chamber.lv”.

Sīkāka informācija pieejama mājaslapā “www.vidzemesizstade.lv”.