Ziņas

Izklaide

Maijā Valmierā notiks vasaras sezonas atklāšana ar Latvijas šlāgermūzikas izpildītājiem

16.maijā no plkst.18 Valmieras pilsētas estrādē notiks vasaras koncertu sezonas atklāšanas pasākums “Vasara sākas Valmierā”, aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

Valmieras iedzīvotājus un pilsētas viesus izklaidēs populārākie Latvijas šlāgermūzikas un deju mūzikas izpildītāji: Žoržs Siksna, grupas “Apvedceļš”, “Galaktika”, Latgales mīlas dziesmu duets “Inga un Normunds”, Ēriks Gruzniņš, Nikolajs Puzikovs, deju mūzikas duets “Rassell un Sabīne Berezina”, kā arī dziedātājs no Ventspils Edvards Grieze.

Deju šovu rādīs deju studijas “Mantigra” dejotājas. Pasākumu vadīs un Raimonda Paula dziesmas dziedās Jānis Paukštello. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies Dj Gunčs. Estrādes teritorijā darbosies dažādas atrakcijas, maltīti nodrošinās “TEX MEX”.

Pasākuma viens no atbalstītājiem ir izklaides un atpūtas centrs “Klondaika”, tāpēc pašiem izturīgākajiem tiek piedāvāts ballītes turpinājums Valmieras ''Klondaikā'', kur, uzrādot pasākuma aproci, tiks piedāvāts īpašs pārsteigums no bāra.

LETA