Ziņas

Izklaide

Maija sākumā Siguldā notiks tradicionālā Stādu parāde

Lai popularizētu stādu audzēšanas nozari, 5.maijā un 6.maijā Siguldas Svētku laukumā norisināsies 14.Latvijas Stādu parāde, kurā piedalīsies tikai Latvijas stādu audzētāji, aģentūru LETA informēja Stādu audzētāju biedrības biroja vadītāja Dagnija Daukšte.

Latvijas Stādu parādi oficiāli atklās 5.maijā plkst.11, tajā piedalīsies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) un Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes valdes priekšsēdētājs Edgars Treibergs.

Pasākuma laikā paredzēts arī amatnieku tirgus ar Latvijā ražotām amatniecības precēm un pārtiku, kā arī dārza precēm un tehniku. Šogad pasākumu papildinās arī garšu parāde, kur apmeklētāji varēs iepazīties, degustēt un iegādāties pašmāju izaudzētos garšaugus. Par patīkamu un jautru noskaņu pasākuma dienās rūpēsies Siguldas novada Kultūras centra speciālisti.

Šī gada Latvijas Stādu parādes tēma ir garša, līdz ar to apmeklētājiem būs iespēja baudīt garšu parādi Svētku laukuma centrā, kur piedalīsies audzētāji ar izaudzētajiem garšaugiem. Par tiem būs iespējams uzzināt visu informāciju, degustēt un noteikti arī iegādāties.

Jaunums apmeklētājiem būs arī Stādu garderobe, kurā ikvienam būs iespēja novietot iegādātos stādus un pirms došanās prom ar automašīnām piebraukt tiem pakaļ, tādējādi atvieglojot stādu nešanu uz stāvvietām pilsētā.