Ziņas

Uzņēmējdarbība

Maija otrajā pusē Valmierā notiks Vidzemes Uzņēmēju dienas

Valmieras Kultūras centrā 20.maijā un 21.maijā notiks Vidzemes Uzņēmēju dienas, kurās piedalīsies gan Vidzemes novadu amatnieki un aktīvākie uzņēmumi, gan lielākie Latvijas uzņēmumi.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas Sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa, plaši pārstāvēts būs Vidzemes reģiona profesionālās izglītības sektors. Ar devīzi “Vidzemes novadi Valmierā” Vidzemes novadi iepazīstinās ar savu uzņēmumu ražotajiem produktiem un pakalpojumiem, kā arī amatnieku izstrādājumiem. Uzņēmēju dienu jaunums būs īpaša kultūras programma, kas priecēs dalībniekus un viesus sestdien, 21.maijā. Izstādes laikā darbosies kafejnīca, kur būs iespēja nobaudīt gardu maltīti.

Izstādes dalībnieki apmeklētājiem piedāvās gan atlaides produktiem un pakalpojumiem, gan īpašos piedāvājumus un loterijas, kā arī degustācijas un dažādas interesantas aktivitātes kā pieaugušajiem, tā arī bērniem.

Piektdien, 20.maijā, izstāde “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2016” būs atvērta no plkst.10 līdz 18 ar svinīgo atklāšanu plkst.11. Sestdien apmeklētāji tiks gaidīti no plkst. 8.30 līdz 15.

Vidzemes Uzņēmēju dienās vienkopus sevi piedāvās Latvijas un Vidzemes uzņēmēji, amatnieki un mājražotāji. Būs tādi uzņēmumi kā AS “Latvijas Gāze”, SIA “Lattelecom”, AS “Brīvais vilnis”, AS “Valmieras stikla šķiedra”, SIA “Sakret” u.c. Izstādē piedalīsies arī ārvalstu viesi. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, būs arī auto izstāde – “Kia”, “Volkswagen”, “Renault”, “Citroen” u.c. Būs plaša dārza un cita veida tehnikas izstāde, vienkopus piedāvājot tehniskos risinājumus dažādām vajadzībām. Būvniecības nozares uzņēmumi iepazīstinās ar būvniecības materiāliem jumtiem, logiem, durvīm, žogiem, fasādēm u.c. Īpašs piedāvājums būs jumta skaidas no apses un egles. Izstādē padomāts par visu mājai un dārzam pavasarī.

Ar aktīvāko uzņēmēju un amatnieku līdzdalību izstādē sevi prezentēs Kocēnu, Burtnieku, Pārgaujas, Raunas, Jaunpiebalgas, Apes, Beverīnas, kā arī pirmo reizi Alojas, Salacgrīvas un Smiltenes novadu pašvaldības. Būs iespēja baudīt arī katrā novadā ražotos pārtikas produktus, dzērienus un gardumus.

Uzņēmējdarbība ir cieši saistīta ar kvalificēta darbaspēka piesaisti, kam pamatā ir atbilstoša izglītība. Izstādi apmeklēt laipni aicināti ir izglītības iestāžu beidzēji, kam aktuāla ir nākamās profesijas izvēle. Īpaši plašu piedāvājumu šogad Vidzemes Uzņēmēju dienās prezentēs Vidzemes izglītības iestādes. Valmieras tehnikums piedāvās iespēju pielaikot dažādas profesijas. Aktivitāšu programmas un informāciju piedāvās gan Drabešu un Spāres internātpamatskolas, gan Valmieras, Smiltenes un Priekuļu tehnikumi, gan Cēsu profesionālā vidusskola, gan Vidzemes Augstskola. Būs gan arboristu paraugdemonstrējumi, gan erudīcijas spēle “Atrodi sevi Eiropā”, gan noderīga informācija par iespējām mācīties.

Vidzemes Uzņēmēju dienās aktuālos banku un apdrošināšanas uzņēmumu pakalpojumus piedāvās gan AS “Swedbank”, gan “Nordea Bank AB Latvijas filiāle”, gan AAS “BALTA”, gan AAS “Batikums Vienna Insurance Group”, gan “Seesam Insurance AS Latvijas filiāle”, gan AAS “BTA Baltic Insurance Company”. Būs gan “laimes SmaidoMetrs”, gan apdrošināšana pret ērcēm, gan arī klasiski apdrošināšanas un banku pakalpojumi par izdevīgiem nosacījumiem un īpašām akcijām.

Lai iepazīstinātu uzņēmējus un ikvienu interesentu ar jaunumiem grāmatvedībā un iespējām atvieglot grāmatveža ikdienu, piektdien, 20.maijā, plkst.13 notiks bezmaksas seminārs “Mūsdienu grāmatvedība”. Seminārs notiks AS “Swedbank” filiālē. Semināru organizē “Swedbank” sadarbībā ar “Soft Serviss”. Iepriekšēja pieteikšanās uz semināru, zvanot pa tālruņiem 67448312 vai 67448334.