Ziņas

Sabiedrība

Maijā Cēsīs notiks Ģimenes nedēļa

Visas nedēļas garumā – no 9.maija līdz 15.maijam – Cēsīs tiks svinēta Ģimenes nedēļa, kuras laikā visām Cēsu novada ģimenēm būs iespēja saņemt ģimenes pasi un piedalīties dažādos pasākumos, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Reģistrēšanās Ģimenes nedēļai notiks pirmdien, 9.maijā, no plkst.16 līdz 18 pie Cēsu novada pašvaldības priekšsēdētāja Cēsu novada pašvaldībā. Katra ģimene saņems maršruta karti un Ģimenes pasi. Apmeklējot kartē norādītos punktus un iegūstot zīmodziņu, ģimenēm būs iespēja iesaistīties dažādās ģimeni saliedējošās aktivitātēs. Bērni varēs sadarboties ar vecākiem, vecāki – ar bērniem.

Nedēļas garumā Cēsu novada ģimenes vecāki, vecvecāki kopā ar savām atvasēm katru vakaru aptuveni no plkst.16 līdz 19 varēs doties ģimeniskā pastaigā uz kādu no Cēsu pilsētas Profesionālās ievirzes izglītības, profesionālās izglītības vai interešu izglītības iestādēm un biedrībām – “Mazā Brīnumzeme” un Latvijas neredzīgo biedrības Cēsu teritoriālais dienas rehabilitācijas centru -, lai iepazītos tuvāk ar to piedāvātajām iespējām. Katrā no punktiem notiks dažādas aktivitātes, atrakcijas, attīstoši uzdevumi un spēles, kuru mērķis ir stiprināt ģimeni.

Sestdien, 14.maijā, Maija parka estrādē svētkus ieskandinās koncerts “Par stipru ģimeni” ar dažādām aktivitātēm un radošajām darbnīcām.

Starptautiskajā ģimenes dienā, 15.maijā, no plkst.13 līdz 15.30 Maija parka estrādē būs ģimenēm veltīts koncerts. Ģimenes dienu dalībniekus priecēs mazu un lielu cēsnieku uzstāšanās. Pasākuma laikā tiks sveikts arī Cēsu novada Krustbērns un notiks dažādas radošās darbnīcas, spēles un aktivitātes bērniem, kā arī Bērnu ratiņu parāde. Par visatraktīvāk uzpostajiem, izrotātiem bērnu ratiņiem tiks piešķirta īpaša pārsteigumu balva. Parādes sākums un pulcēšanās plkst.14 pie Maija parka ieejas no Lenču ielas puses. Reģistrācija parādei sāksies no plkst.12.30.