Ziņas

Kriminālziņas

Madonas policija lūdz palīdzību sirmgalves meklēšanā

Madonas policija lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušās 1931.gadā dzimušās Genovefas Vēveres meklēšanā. Sieviete šā gada 4.aprīlī izgāja no savas dzīvesvietas – mājām “Smilšukalns” Varakļānu novada Varakļānu pagastā, un līdz šim brīdim viņas atrašanās vieta nav zināma.

G.Vēvere_meklesanaKā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse, sieviete ir 1,65 metrus gara, kalsnas miesas būves, ar īsiem, sirmiem matiem.

Vēvere bija ģērbusies tumšas krāsas virsjakā, melnas vai zilas krāsas kleitā vai svārkos, džemperī, strīpainā dažādu krāsu lakatā, sporta biksēs, bet kājās viņai bija zaļganpelēki gumijas zābaki.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka sievietei var būt atmiņas traucējumi un viņa var neatcerēties savus personas datus, dzīvesvietu un citu informāciju. Iespējams, viņa ir mēģinājusi apturēt automašīnas uz autoceļa Jēkabpils-Rēzekne.

Pašlaik meklēšanas pasākumi nav devuši vēlamo rezultātu. Lai arī sadarbībā ar zemessardzi ir pārbaudīta plaša teritorija, kā arī tuvumā esošās ūdenstilpes, sievieti joprojām nav izdevies atrast. Tāpat meklēšanas pasākumus apgrūtina fakts, ka nav nekādas informācijas par to, kurā virzienā viņa varētu būt devusies.

Ikvienu, kura rīcībā ir informācija par Vēveres iespējamo atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas varētu palīdzēt to noskaidrot, policija aicina zvanīt pa tālruņiem 110, 26708674 vai 64801700.

Policija jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību.