Ziņas

Sabiedrība

Madonas policija lūdz atsaukties negadījuma aculieciniekus

Smagi bojāts auto. Negadījumā cieta arī automašīnas vadītājs un trīs pasažieri

 

(papildināta)

Šodien, pulksten 10:00, Valsts policijā vērsās 1978.gadā dzimis vīrietis, kurš godprātīgi atzina savu vainu 16.jūlijā notikušajā ceļu satiksmes negadījumā. Vīrietis nezinājis, ka pretim braucošā automašīna avarējusi, šķitis, ka tās paspējušas savstarpēji izmainīties. Noskaidrojies arī tas, ka cietušie – 1985.gadā dzimis vīrietis, 2000.gadā dzimusi sieviete un 1991.gadā dzimis vīrietis un automašīnas “Volkswagen” vadītājs – nav guvuši smagus miesas bojājumus ceļu satiksmes negadījumā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

—-

Madonas policija lūdz atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam, kas notika 16.jūlijā, pulksten 17:45 Madonas novadā, Mārcienas pagastā, autoceļa Madona – Pļaviņas 36 kilometrā, kur nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu, veica apdzīšanas manevru, iebraucot pretējā braukšanas joslā, pa kuru pārvietojās automašīna “Volkswagen”. Lai izvairītos no sadursmes, 1990.gadā dzimušais vīrietis, nobrauca no ceļa braucamās daļas.

Valsts policija lūdzu sniegt informāciju par pretim braucošo automašīnu, kuras dēļ “Volkswagen” vadītājam nācās avarēt. Attēlos no notikuma vietas redzams, ka automašīna ir smagi bojāta, kā arī negadījumā cieta automašīnas vadītājs un trīs pasažieri – 1985.gadā dzimis vīrietis, 2000.gadā dzimusi sieviete un 1991.gadā dzimis vīrietis. Cietušie nogādāti tuvākajā ārstniecības iestādē.

Ja jūsu rīcībā ir informācija par notikušo ceļu satiksmes negadījumu, kas sekmētu vainīgās personas noskaidrošanu, lūdzam informēt policiju pa tālruņiem 110, 64801717 vai 64801713.