Ziņas

Kriminālziņas

Madonas policija aiztur zādzību pastrādājušu vīrieti

 

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par:

  • 97 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums;
  • 12 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu: 2 zādzībām no tirdzniecības vietām, 2 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumiem;
  • 74 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību;
  • 22 noziedzīgi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību;
  • 11 ceļu satiksmes negadījumiem, tajos nav cietušo;
  • 2 gadījumos, kad automašīnas vadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā;
  • 21 administratīvā pārkāpuma protokols sastādīts par ātruma pārsniegšanu;
  • 68 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par dažādiem pārkāpumiem.

Plašāk par reģistrētiem notikumiem Vidzemē informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Gulbe.

19.decembrī saņemta informācija, ka Cēsīs, L.Paegles ielā, nozagts melnas krāsas BMX tipa velosipēds. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

19.decembrī Madonas policija aizdomās par elektromotoru zādzību aizturēja 1987.gadā dzimušu vīrieti. Policijā vērsās kāds vīrietis, kurš informēja, ka Lubānā, Meirānu ielā, notikusi zādzība un nozagti 400 eiro vērti elektromotori. Pēc saņemtās informācijas policija sāka aizdomās turamās personas meklēšanas pasākumus, līdz noskaidroja un aizturēja. Aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par dažādiem pārkāpumiem un šobrīd pret viņu sākts kriminālprocess par zādzību.

19.decembrī Valmierā, Valkas ielā, pie kāda 1969.gadā dzimuša vīrieša policija atrada un atsavināja 1,5 litrus šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku, savukārt personai piederošā garāžā atrasti vēl 38 litri šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku bez izcelsmi apliecinošiem dokumentiem. Par notikušo sākta administratīvā lietvedība.

19.decembrī Smiltenes novadā, Palsmanes pagastā, uz autoceļa Cirgaļi – Palsmane – Uldrupe, pieķerts iereibis VW Jetta vadītājs. 1958.gadā dzimušā vīrieša izelpā konstatēta 0,61 promile alkohola. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.