Ziņas

Sabiedrība

Madonas pašvaldība izsludinājusi iepirkumu aviācijas skates organizēšanas un norises nodrošināšanai

No 8.jūlija līdz 10.jūlijam Madonas novada Ošupes pagasta Degumnieku lidlaukā notiks Aviācijas svētki, kuru laikā paredzēta arī aviācijas skate, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Lai ideju par aviācijas skati realizētu, Madonas novada pašvaldība izsludinājusi iepirkumu par aviācijas skates organizēšanas un norises nodrošināšanu, kas plānota 9.jūlijā.

Pretendentiem nepieciešams nodrošināt vismaz trīs divvietīgās lidmašīnas, piecas četrvietīgās lidmašīnas un vienu aerobātikas lidmašīnu, organizēt un vadīt lidojumus atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem par atļaujas izsniegšanu aviācijas skates organizēšanai un norisei un aviācijas skates organizēšanas un norises kārtību un citiem aviācijas jomu regulējošiem normatīvajiem aktiem. Izpildītājam ir jānodrošina gaisa kuģu lidojumu vadītāju, aerobātikas lidojumu vadītāju un tehnisko vadītāju, kā arī citu nepieciešamo personālu aviācijas skates aktivitātēm.

Pretendentiem būs nepieciešams nodrošināt lidmašīnu apkalpošanu uz zemes, ieskaitot speciālās degvielas piegādi, nodrošināt Nacionālo bruņoto spēku un Valsts robežsardzes aviācijas gaisa kuģu piedalīšanās koordinēšanu un saskaņošanu, kā arī jānodrošina 15 minūšu panorāmas lidojumus 38 Madonas novada pašvaldības izglītības iestāžu audzēkņiem, kuri ir saņēmuši pašvaldības ielūgumus, un papildus dāvanu karšu īpašniekiem.

Ar iepirkuma nolikumu iespējams iepazīties pašvaldības mājaslapā “www.madona.lv”. Iepirkumu finansēs Ošupes pagasta pārvalde.