Ziņas

Sabiedrība

Madonas novadā, Praulienas pagastā, neapdzīvotā īpašumā, notikusi ielaušanās

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 52 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens auto vadītājs. Noformēti 77 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 25 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Laika posmā no 24. februāra līdz 5.martam Madonas novadā, Praulienas pagastā, neapdzīvotā īpašumā, notikusi ielaušanās. Nenoskaidrota persona, atlaužot logu, iekļuvusi mājā un nozagusi dažādas mantas. Materiālie zaudējumi vērtējami 160 EUR apmērā. Policija skaidro notikušo. Uzsākts kriminālprocess.

5.martā pulksten 06:29, Apes novadā, Trapenes pagastā, autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene) 164. kilometrā, 1984.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Volvo”, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī un apgāzās. Par laimi ceļu satiksmes negadījumā cietušo nav, bojāta automašīna. “Volvo” vadītājam tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par braukšanu dzērumā. Vīrieša izelpā tika konstatētas 0.58 promiles.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde aicina transportlīdzekļu vadītājiem cienīt sevi un citus, rūpēties par drošību uz ceļiem un nebraukt dzērumā.