Ziņas

Kriminālziņas

Madonas novadā, atlaužot automašīnu “Scania”, nozog degvielu

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 15.marta līdz 18.martam, saņemta informācija par 190 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 26 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir viena cietusi persona. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs automašīnu vadītāji. Noformēti 237 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 119 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

17.martā pulksten 19:55, Madonas novadā, Kalsnavas pagastā, konstatēts, ka laika posmā no 15.marta līdz 17.martam, nenoskaidrota persona, atlaužot automašīnu “Scania”, nozaga degvielu 400 litri. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, skaidro notikušā apstākļus.

Aizvadītajās dienās pie transportlīdzekļu stūres alkohola reibumā apturēti trīs automašīnu vadītāji.

16.martā 17:53, Cēsu novadā, Vaives pagastā, autoceļa Cēsis – Valmiera, kāds vīrietis, vadīja automašīnu “Volvo”, būdams 1,29 promiļu reibumā, savukārt Apes novadā, Gaujienas pagastā, autoceļa Valka – Vireši 47.kilometrā, kāds vīrietis vadīja traktoru, būdams 1,17 promiļu reibumā. 18.martā, Cēsu novadā, Cēsis, pa Jāņa Poruka ielu, kāds vīrietis vadīja automašīnu “VW” būdams alkohola reibumā. Vīrietis transportlīdzekli vadīja būdams 1,86 promiļu reibumā. Visiem automašīnu vadītājiem noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Aicinām autovadītājus izturēties atbildīgi gan pret savu, gan apkārtējo drošību un nesēsties pie stūres pēc alkohola lietošanas, kā arī atturēt no šāda soļa speršanas savus draugus un tuviniekus.