Ziņas

Kriminālziņas

Madonā ziņots par zādzību no tirdzniecības vietas

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 65 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Pieņemts viens Valsts policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir viens cietušais. Nav reģistrētu gadījumu, kad pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, būtu sēdušies transportlīdzekļu vadītāji. Noformēti 50 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 19 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

9.decembrī Madonā ziņots par zādzību no tirdzniecības vietas. Divas nenoskaidrotas personas nozaga vērtslietas – zelta gredzenu un zelta aproci – 406 EUR apmērā. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

10.decembrī pulksten 08:15 Cēsīs, Valmieras ielā, “VW Golf” vadītājs uzbrauca nepilngadīgai gājējai. Sākotnējā informācija liecina, ka vadītājs nav laicīgi paspējis apturēt automašīnu, jaunietei šķērsojot gājēju pāreju. Cietusī nogādāta medicīnas iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.