Ziņas

Sabiedrība

Madonā par godu Rainim un Aspazijai notiks rallijs

Madonas novada pašvaldības Tūrisma informācijas centrs aicina iedzīvotājus piedalīties gandrīz 150 kilometru garā braucienā caur septiņiem Madonas novada pagastiem “150 auto-foto mirkļi līdz Rainim un Aspazijai”.

Kā aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Miķelsone, pasākuma mērķis ir Muzeju nakts popularizēšana un Madonas novada aktīvās tūrisma sezonas atklāšana.

Ekskursijas laikā tiks piedāvāta iespēja iepazīties ar populārākajiem Madonas novada tūrisma objektiem, bez maksas paviesoties trīs novada muzejos, piedaloties to organizētajās aktivitātēs, kā arī saskaņā ar Muzeju nakts devīzi “Rainim un Aspazijai – 150” ļauties īsteni radošam garam un jaunradei, kā arī pildīt dažādus attapības un veiklības uzdevumus.

Komandai, kas brauciena laikā visveiksmīgāk būs izpildījusi visus uzdevumus un norādes, kā arī būs ieguvusi vislielāko punktu skaitu, Madonas Tūrisma informācijas centrs dāvās divu stundu atpūtu Smeceres kroga baseinā. Būs arī veicināšanas un pārsteiguma balvas.

Pieteikšanās rallijam notiks līdz 14.maijam, zvanot pa tālruni 26395710. Pats rallijs paredzēts 16.maijā. Dalība pasākumā ir bez maksas.

LETA