Ziņas

Izklaide

Madonā notiks humora un komēdijas šovs “Aprils”

Aprīļa sākumā Madonas Kultūras namā jau otro gadu pēc kārtas notiks humora un komēdijas šovs “Aprils”, aģentūru LETA informēja šova koordinators Lauris Krievs.

Biedrība “Melnais piens” ciemos ir ielūgusi Karalisko improvizācijas teātri un Jāni Skuteli. Pasākumu atklās komiķu apvienības “Comedy Latvia” pārstāvis Edgars.

Karaliskais improvizācijas teātris sola ne mazums pārsteigumu. “Improvizācijā ir ap simt dažādu improvizēšanas formu: mēs stāstām stāstus. Tie sanāk smieklīgi nevis tāpēc, ka mēs jokotos vai būtu nenormāli asprātīgi, bet tāpēc, ka tie rodas šeit, uz vietas,” stāsta Skutelis.

Pasākums notiks 9.aprīlī no plkst.18. Biļetes pieejamas Madonas kinoteātra “Vidzeme” kasē.

“Melnais piens” ir radoši domājoša un mūsdienīga organizācija, kas pulcē līdzīgi domājošus radošus cilvēkus un sekmē šo cilvēku ideju realizāciju. Biedrība tika izveidota 2007.gadā Madonā. Biedrības darbība joma ir kultūra un māksla. Lielu uzmanību tā pievērš jauniešu un citu sabiedrības grupu iesaistīšanai radošās aktivitātēs.

Biedrībai ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss darbības jomā – kultūras veicināšana. Biedrība ir atvērta ne tikai savām, bet arī citu līdzīgi domājošu organizāciju idejām.

Humora un komēdijas šova “Aprils” gūtie ieņēmumi tiks izmantoti “MCity” radošo darbnīcu centra attīstībai.

Madonā ir sākts ilgtermiņa projekts “MCity” ar mērķi izveidot radošo darbnīcu centru dažādu radošu interešu un profesiju pārstāvjiem. Tā ir vieta Madonas novada iedzīvotājiem, kam nepieciešama sava telpa darīt sev saistošas lietas: fotografēt, rakstīt, domāt, spēlēt teātri, projektēt dizaina priekšmetus, krāsot kurpes, radīt mūziku vai arī vienkārši labi pavadīt laiku ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Humora šova “Aprils” laikā “MCity” radošo darbnīcu centrā notiks vairākas radošas aktivitātes, piemēram, teātra improvizācijas meistarklase, kurā savos profesionālajos noslēpumos dalīsies Varis Klausītājs no Zīmējumu teātra. Savukārt dienu iepriekš, 8.aprīļa vakarā, plkst.19 uzstāsies teātra improvizācijas grupa “Speeele” ar tikai Madonai raksturīgo jokošanos. Vakaru vadīs divi iezemieši no sarkastiskā un melnā humora projekta “New Lazdona”. Ņemot vērā ierobežoto krēslu skaitu centra telpās – 45 vietas -, rīkotāji aicina pieteikt apmeklējumu uz konkrēto pasākuma daļu savlaicīgi, zvanot pa tālruni 29352281. Ieeja uz šo pasākuma daļu ir par ziedojumiem.