Ziņas

Sabiedrība

Madonā meklēs visskaistāk izrotāto māju

No šodienas līdz 27.decembrim Madonas novada dome rīkos konkursu “Skaistākais Ziemassvētku noformējums”, aģentūru LETA informēja Madonas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Miķelsone.

Konkursā būs iespēja piedalīties visiem Madonas novada privātmāju iedzīvotājiem, uzņēmumiem un iestādēm, kas Ziemassvētku laikā īpaši rūpējas par svētku noskaņu, ap saviem namiem izkarot gaismu virtenes un Ziemassvētku rotājumus. Balvu fonds – 2500 eiro.

Noformējumu Madonas pilsētā vērtēs trīs kategorijās – privātmāju noformējums, uzņēmumu un sabiedrisko ēku noformējums un valsts un pašvaldības iestāžu ēku noformējums. Savukārt pagasta pārvaldes vadība nominācijai “Skaistākais Ziemassvētku noformējums” izvirzīs vienu objektu apbalvošanai savā pagasta teritorijā.

Noformēto objektu dalībai konkursā var pieteikt vērtējamā objekta pārstāvis vai jebkura cita fiziska vai juridiska persona. Konkursam pieteikumu jāiesniedz elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi “edite.mikelsone@madona.lv”.

Konkursam iesūtītos pieteikumus vērtēs žūrija, kā arī iedzīvotāji, balsojot par savu favorītu pašvaldības mājaslapā “www.madona.lv”.