Ziņas

Sabiedrība

Lūdz palīdzību ugunsgrēkā cietušām limbažnieku ģimenēm

Limbažu novada pašvaldība aicina atbalstīt vakar ugunsnelaimē cietušās ģimenes.

Kā informē Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Agrita Vītola, vakar postošā ugunsgrēkā Limbažos, Parka ielā 24, bez pajumtes palika četras ģimenes. Limbažu novada pašvaldības darbinieki sazinājās ar cietušajām ģimenēm ugunsnelaimes dienā, lai piedāvātu palīdzību, bet šodien tiekas ar ģimeņu pārstāvjiem, lai piedāvātu dzīvojamo platību, palīdzētu noformēt dokumentus pabalsta ārkārtas situācijā nonākušajiem saņemšanai, kā arī informētu par psiholoģisko palīdzības saņemšanas iespējām. Par atbalstu ugunsgrēkā cietušajiem lems arī Limbažu novada pašvaldības ārkārtas domes sēdē.

Limbažu novada pašvaldība aicina arī līdzcilvēkus atbalstīt ugunsgrēkā cietušās ģimenes. Ziedojumus vāks Latvijas Sarkanā Krusta Limbažu komiteja, ziedojumu kastītes atradīsies Limbažu novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, uzņēmēja Andra Bērzkalna veikalos «top!», kā arī Limbažu 3.vidusskolā. Ziedot iespējams arī ar internetbanku starpniecību.

Postošajā ugunsgrēkā ģimenes zaudējušas visu iedzīvi, tādēļ tiek lūgts ziedot mēbeles, sadzīves tehniku, gultas veļu un segas, apģērbu un apavus gan bērniem (vecumā no 4 līdz 14 gadiem), gan pieaugušajiem, kā arī citus sadzīves priekšmetus.

Sagatavojusi Anda Dzenža