Ziņas

Kriminālziņas

Lūdz atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus

18.decembrī ap plkst 17.10 Kocēnu novada Kocēnu pagastā, uz autoceļa Valmiera – Rīga,

pie “VTU Valmiera” autobāzes notika trīs automašīnu sadursme. Negadījumā cieta un slimnīcā ar dažādām traumām tika nogādāti trīs cilvēki. Automašīna, kas, iespējams, izraisīja negadījumu, notikuma vietu pameta, portālu eDruva.lv informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

Kā liecina šobrīd policijas rīcībā esošā informācija automašīnu sadursmi izraisījusi kāda pelēkas krāsas automašīna, kas brauca virzienā uz Rīgu (arī abas sadursmē iesaistītās automašīnas brauca tajā pašā virzienā). Pēc sadursmes pelēkās krāsas automašīnas vadītājs, neapstājoties likumā noteiktā kārtībā, pameta notikuma vietu, dodoties Rīgas virzienā.

Lai noskaidrotu automašīnu un vadītāju, kā arī citus negadījuma apstākļus, Valmieras policija lūdz atsaukties negadījuma aculieciniekus un personas, kuras minētajā laikā un vietā, neatkarīgi no braukšanas virziena, vadīja transportlīdzekļus, kas aprīkoti ar videoreģistratoru. Tāpat lūdzam atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir jebkāda informācija, kas varētu būt saistīta ar šo ceļu satiksmes negadījumu (piemēram, redzēta bojāta automašīna u.c.).

Ja jūsu rīcībā ir informācijas, kas palīdzētu policijai noskaidrot negadījuma vietu atstājušo transportlīdzekli, lūdzam sniegt informāciju pa tālruņiem 64201300 vai 110.

Policijas jau iepriekš pateicas par palīdzību!

Sagatavojusi Anda Dzenža