Ziņas

Sabiedrība

Lubānas novadā publisko interneta pieejas punktu attīstībā investēs 12 372 eiro

Īstenojot Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) atbalstīto projektu, Lubānas novadā publisko interneta pieejas punktu attīstībā investēs 12 372 eiro, aģentūru LETA informēja Lubānas novada pašvaldībā.

Projekta “Publisko interneta pieejas punktu attīstība Lubānas novadā” gaitā Lubānas novadā tiks izveidoti trīs jauni un pilnveidoti divi jau esošie publiskie interneta pieejas punkti. Projekta īstenošanas vietas ir Meirānu tautas nams un Meirānu bibliotēka Meirānos un Lubānas bibliotēka, sociālā dienesta ēka un pašvaldības ēka Lubānā.

Projekts tiek īstenots, lai nodrošinātu piekļuves iespējas internetam pēc iespējas plašākām sabiedrības grupām, nodrošinot piekļuvi publiskās pārvaldes un komercsabiedrību piedāvātajiem elektroniskajiem pakalpojumiem un informācijai un to sniegto pakalpojumu izmantošanu, kā arī lai veicinātu iedzīvotāju iekļaušanos sabiedrības sociālajos, ekonomiskajos un kultūras procesos un uzlabotu viņu dzīves kvalitāti.

Projekta “Publisko interneta pieejas punktu attīstība Lubānas novadā” attiecināmās izmaksas ir 12 372 eiro, no kuriem 10 516 eiro – ERAF finansējums. Projekts tiks īstenots līdz 2015.gada 30.jūnijam.

LETA