Ziņas

Kriminālziņas

Lubānas novadā atsavināti vairāk nekā 100 litri nelegāla alkohola un četri ieroči

Maija sākumā Madonas policija Lubānas novada Indrānu pagastā kādā īpašumā atrada un atsavināja vairāk nekā 100 litrus brāgas, alkoholisko dzērienu ražošanai paredzētu ierīci, kā arī četrus nereģistrētus ieročus.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse, 2.maijā Indrānu pagastā kāda 1958.gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā administratīvās apskates laikā policija atrada un atsavināja četras 40 litru tilpuma kannas, kurās atradās aptuveni 120 litri brāgas, 17 litrus nezināmas izcelsmes šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku, kas bija sapildīts desmit dažāda tilpuma traukos, kā arī alkoholisko dzērienu ražošanai paredzētu ierīci. Apskates laikā tika atrasti un atsavināti arī četri nelikumīgi glabāti ieroči – divas gāzes pistoles un divas medību bises.

Izņemtais alkohols un ieroči nodoti ekspertīžu veikšanai. Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu policijā sākta administratīvā lietvedība, savukārt par neatļautu ieroču un munīcijas glabāšanu pret vīrieti sākts kriminālprocess.