Ziņas

Sabiedrība

Lubāna mitrāja informācijas centrā notiks sniega dienai veltītas aktivitātes

17.janvārī no plkst.10 Lubāna mitrāja informācijas centra apkārtnē notiks Pasaules sniega dienai veltītas aktivitātes.

Kā aģentūru LETA informēja Lubāna mitrāja informācijas centra pārstāve Līga Dreiškina, pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties, piemēram, slēpju ekspedīcijā pa Lubāna ezeru uz Akmeņsalu, sniega skulptūru veidošanā, slēpošanas stafetēs ar Oļegu Maļuhinu, sniega kurpju darbnīcās un citās aktivitātēs par un ap sniegu lieliem un maziem.

Lai nodrošinātu veiksmīgu nokļūšanu līdz pasākuma norises vietai, plkst.9 aties autobuss no Madonas Saieta laukuma, kas kursēs mājup plkst.16. Vietu autobusā iepriekš rezervēt, zvanot pa tālruni 29234956.

Visas dienas garumā darbosies bufete, kā arī būs pieejama slēpju noma, tiem, kam sava inventāra vēl nav.

Pasaules sniega dienas organizēšana kļuvusi par tradīciju, un tā notiks jau ceturto gadu pēc kārtas. Pasaules sniega diena ir ikgadējs sniega festivāls bērniem un pieaugušajiem, lai tie varētu iepazīt dažādas aktivitātes uz sniega un dažādus ziemas sporta veidus. Šo ideju ir radījusi Starptautiskā Slēpošanas federācija (FIS), bet Latvijā par Pasaules sniega dienas pasākumu norisi rūpējas Latvijas Slēpošanas savienība (LSS) sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK). Pasaules sniega dienas pasākumu rīkošana ir vērsta uz to, lai bērni un viņu vecāki varētu izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega un arī nākotnē turpinātu nodarboties ar tām.

LETA