Ziņas

Sabiedrība

LOSP izbraukuma sapulce uz Vidzemes puses saimniecību “Zilūži”

 

19.jūlijā plkst.11:00 zemnieku saimniecībā “Zilūži”, Kocēnu novada, Bērzaines pagastā notiks ikmēneša Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) izbraukuma pārstāvju sapulce,  informē Krista Garkalne, Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) sabiedrisko attiecību speciāliste.

Sanāksme sāksies ar “Zilūžu” saimnieka Jāņa Grasberga uzrunu, tāpat saimnieks klātesošos iepazīstinās ar saimniecības darbības virzieniem un finansējuma piesaisti, lai attīstītu idejas un īstenotu mērķus.

Turpinājumā A/S Sadales tīkls pārstāvji informēs par situāciju ar elektroenerģijas pieslēgumiem lauku saimniecībās un par iespējām palielināt vai atteikties no pieslēguma jaudām.

Arvien vairāk lauksaimnieki satraucas par jautājumu, kas saistīts ar “dabas skaitīšanas”, vai biotopu skaitīšanas plānu, tāpēc uz sanāksmi aicināti Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas un Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāvji, lai skaidrotu neskaidrības, kas radušās lauksaimniekiem, kurus plānotās darbības jau skārušas un kuriem šis process vēl priekšā.