Ziņas

Sabiedrība

Limonādes etiķetēs bērnu zīmējumi

Par uzvarētājām kļuva Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskolas skolniece Sabīne Balode, Cēsu sanatorijas skolas skolniece Anastasija Georgicana (no Aizkraukles) un Aleksandra Viljeva no Rēzeknes Tiskādu bērnunama. Meitenes saņēma goda rakstus un balvas. Uzvarētājām bija iespēja iepazīties ar limonādes tapšanas un pildīšanas procesu, kā arī vērot pašu radīto etiķešu līmēšanu uz pudelēm.

“Par konkursu man pateica zīmēšanas skolotāja. Klasē etiķetes zīmējām visi, un darbus aizsūtījām uz konkursu,” pastāstīja viena no konkursa uzvarētājām S. Balode un atzina, ka jūtas gandarīta, ka limonādes “Limpo” etiķetei izvēlēts tieši viņas zīmējums. A. Georgicana: “Vēl nevienā konkursā nebiju uzvarējusi, tāpēc esmu ļoti priecīga.” Meitene pastāstīja, ka konkursā aktīvi piedalījušās daudzas Cēsu sanatorijas

skolas klases, bet kāpēc novērtēts tieši viņas darbs, Anastasija nezināja pateikt. Sanatorijas internātskolas vizuālās mākslas skolotāja Ilze Broka atzina, ja kāds no skolas uzvar valsts mēroga konkursos, tas iedrošina arī citus skolēnus turpmāk tajos piedalīties. A. Viljeva no Rēzeknes konkursā piedalījusies, jo ļoti gribējusi satikties ar limonādes ruksi Limpo.