Ziņas

Kriminālziņas

Limbažu policija turpina 22 gadus vecā vīrieša meklēšanu

matiss_treimanisLimbažu policija joprojām turpina 22 gadus vecā Matīsa Treimaņa meklēšanas pasākumus. Šodien kopā ar glābējiem tiks pārmeklēts kāds dīķis Viļķenē, lai izslēgtu vai gūtu apstiprinājumu versijai par iespējamu noslīkšanu, portālu eDruva informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Gulbe.

Pamatojoties uz policijas rīcībā esošo informāciju un iedzīvotāju sniegtajām ziņām, pārbaudītas vairākas versijas par vīrieša iespējamo atrašanās vietu, tostarp arī vairāki iespējamie pārvietošanās maršruti. Vakar, 11.oktobrī, Viļķenē, pārbaudot vienu no šādiem maršrutiem, tika pieņemts lēmums pārmeklēt teritorijā esošo dīķi. Meklēšanas pasākumos tika iesaistīti Valsts ungunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes Limbažu daļas ugunsdzēsēji glābēji, kuri, pārmeklējot ūdenstilpni ar laivas un glābšanas dēļa palīdzību, atrada apavus un cepuri, kas, iespējams, pieder pazudušajam Matīsam Treimanim. Šodien notikuma vietā strādā Valmieras daļas ūdenslīdēji, kuri veiks meklēšanas darbus zem ūdens, lai izslēgtu vai apstiprinātu versiju, ka vīrietis, iespējams, noslīcis šajā ūdenstilpnē. Vienlaikus policija turpina pārbaudīt arī citas versijas un informāciju, ko snieguši iedzīvotāji un joprojām aicina informēt, ja kāds ir redzējis bezvēsts pazudušo Matīsu Treimani.

Jau vēstīts, ka 10.oktobrī Limbažu policijā vērsās vīrieša tuvinieki ar lūgumu sākt viņa meklēšanu. Vīrietis pēdējo reizi ticis redzēts 7.oktobrī Limbažu novadā, Viļķenes pagastā, Viļķenē, Briežu ielā 13.