Ziņas

Sabiedrība

Limbažu novadā ugunsdzēsējiem vairākkārt pēc negadījumiem nācās sakārtot ceļa braucamo daļu

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma piecus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, bet četrus uz glābšanas darbiem, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 13.12 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Katvaru pagastu, kur ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai pēc ceļu satiksmes negadījuma sakārtotu ceļa braucamo daļu. Ugunsdzēsēji glābēji darbus pabeidza plkst. 14.02.

Plkst. 16.36 tika saņemts izsaukums uz Burtnieku novada Valmieras pagastu, kur vienstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m² platībā. Ugunsgrēks tika nodzēsts plkst. 17.46.

Savukārt plkst. 18.51 ugunsdzēsēji glābējiem vēlreiz nācās doties uz Limbažu novadu, šoreiz Skultes pagastu, kur uz autoceļa Rīga – Ainaži bija notikusi divu smago automašīnu un vieglās automašīnas sadursme. Smagās automašīnas vadītājs saviem spēkiem netika ārā no vadītāja kabīnes. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, kabīnes durvis atvēra un vadītājs no automašīnas izkļuva. Pēc negadījuma tika sakārtota arī ceļa braucamā daļa.