Ziņas

Sabiedrība

Limbažu novadā kravas automašīnas vadītājs ietriecas policijas automašīnā

Foto: Valsts policija

Vakar vakarā uz Tallinas šosejas kravas automašīna Renault Premium, ietriecās policijas automašīnā Opel Insignia. Sadursmes brīdī policijas transportlīdzeklis tika ietriekts priekšā stāvošajā kravas automašīnā MAN, kas tobrīd bija apturēta. Ceļu satiksmes negadījumā cieta divi policisti, kuri tobrīd atradās dienesta automašīnā, portālu eDruva informē Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Ance Rozīte.

Pēc viņas sniegtās informācijas, vakar ap pulksten 18 Limbažu novada Skultes pagastā, uz autoceļa Rīga – Baltezers – Igaunijas robeža, Rīgas reģiona pārvaldes ceļu policijas inspektori veica patrulēšanu, kuras laikā par atļautā ātruma pārsniegšanu apturēja kādu 1971.gadā dzimušu kravas automašīnas MAN vadītāju. Protokola noformēšanas laikā ceļu policijas dienesta automašīnai tika iedegtas mirgojošas zilās bākugunis.

Pēc neilga brīža notika sadursme – policijas transportlīdzeklī ietriecās cita kravas automašīna – Renault Premium sakabē ar piekabi. Sadursmes brīdī policijas automašīna tika ietriekta priekšā stāvošās kravas automašīnas MAN piekabē. Kā norāda A.Rozīte, tobrīd dienesta automašīnā atradās 1977. un 1978. gadā dzimuši ceļu policijas inspektori, kuri sadursmes rezultātā guva miesas bojājumus.


Lai cietušie policisti izkļūtu no saspiestā transportlīdzekļa, bija nepieciešama glābēju palīdzība. Cietušie likumsargi paši izsauca mediķus, kuri viņus nogādāja medicīnas iestādē. Lai gan 1969. gadā dzimušais transportlīdzekļa Renault Premium vadītājs nebija guvis miesas bojājumus, tomēr arī viņam bija nepieciešama palīdzība izkļūt no automašīnas.

Kravas automašīnas Renault Premium vadītājs, kurš izraisīja sadursmi, paskaidrojis, ka neesot pamanījis policijas dienesta automašīnu, lai arī tai bija ieslēgtas zilās bākugunis.

Par šo gadījumu policijā uzsākts kriminālprocess, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus, kā arī negadījumā iesaistītās personas atbildību.