Ziņas

Kriminālziņas

Limbažu novada Katvaru pagastā notikusi ielaušanās kādā īpašumā

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 68 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti deviņi ceļu satiksmes negadījums. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi automašīnu vadītāji, viens atteicies no pārbaudes. Noformēti 49 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 29 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

20.februārī laika posmā no 8:00 līdz 10:30 Smiltenes novada Palsmanes pagastā notikusi zādzība. Izsitot loga rūti, iekļūts īpašumā, no kura nozagta nauda 650Eur un gāzes pistole. Tiek skaidroti notikušā apstākļi. Uzsākts kriminālprocess.

Saņemta informācija, ka laika posmā no 2018.gada 30.decembra līdz 2019.gada 20.februārim Limbažu novada Katvaru pagastā notikusi ielaušanās kādā īpašumā. Nenoskaidrota persona, izsitot logu, iekļuvusi mājā un nozagusi dažādas mantas. Materiālie zaudējumi vērtējami 410 Eur apmērā. Policija skaidro notikušo. Uzsākts kriminālprocess.

20.februārī pulksten 14:08 Gulbenes novada Daukstu pagastā, autoceļa Ozoli-Liezēre-Tirza-Stāķi 58.kilometrā, apturēts kāds kravas automašīnas “Scania” vadītājs. Policija konstatēja, ka vīrietis piedalījies ceļu satiksmē, būdams alkohola reibumā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā – 1,84 promiles. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Vēlāk, pulksten 2:19, Gulbenes novada Lizuma pagastā, autoceļa Cesvaine-Velēna 32.kilometrā, likumsargi apturēja kādu ”VW Passat” vadītāju. Konstatēts, ka vīrietis braucis bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Vīrietis atteicies no medicīniskās pārbaudes alkohola koncentrācijas noteikšanai.

21.februārī pulksten 1:59 Valmierā, Avotu ielā, “BMW” vadītājs brauca pie stūres būdams alkohola reibumā. Policija vīrietim konstatēja 1,27 promiļu reibumu. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

21.februārī pulksten 3:10 Valmierā, Avotu un Stacijas ielu krustojumā, kāda nenoskaidrota persona uzbrukusi kādam vīrietim un atņēmusi naudu un mobilo telefonu. Cietušajam no mugurpuses ticis iesists pa galvu, kā rezultātā vīrietis saļimis. Pamostoties no bezsamaņas, konstatēts, ka no kabatas nozagta nauda 13 Eur un mobilais telefons. Vīrietis nogādāts medicīnas iestādē. Policija aizturējusi iespējamo vainīgo personu. Izmeklēšana turpinās.