Ziņas

Sabiedrība

Limbažu novadā dīķī noslīcis vīrietis

Aizvadītajā diennaktī, no 19.aprīļa plkst. 6.30 līdz 20.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma divpadsmit izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet divi bija maldinājumi.

VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka vakar plkst. 8.42 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Viļķenes pagastu, kur dīķī bija noslīcis cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji pārmeklēja dīķi un apmēram vienu metru no krasta atrada noslīkušu vīrieti, kuru nogādāja krastā. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja vīrieša nāvi.

Plkst. 12.54 tika saņemts izsaukums uz Baložu ielu Skultē, kur dega divstāvu saimniecības ēkas otrais stāvs 100m² platībā un 15 metrus attālās dzīvojamās mājas fasādes dēļi 25m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 16.17.

Savukārt plkst. 20.27 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Mārcienas pagastu, kur divstāvu mājas dūmvadā dega sodrēji 2m² platībā. Ugunsgrēks tika nodzēsts plkst. 21.18.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē dzēsa arī četrus kūlas ugunsgrēkus: Vienības gatvē Valkā, Vēju ielā Smiltenē, Nākotnes ielā Gulbenē un Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastā.