Ziņas

Kriminālziņas

Limbažu novadā autoavārijā gājuši bojā divi jaunieši

Vakar Limbažu novadā apdzīšanas manevra laikā notikusi autoavārija, kurā gājuši bojā divi jauni cilvēki, bet vēl divi cietuši.

Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā (VP), Limbažu pagastā, autoceļa Ragana-Limbaži 35.kilometrā, 1965.gadā dzimis vīrietis, ar mikroautobusu “VW Transporter” veicot apdzīšanas manevru, aizķēra automašīnu “BMW”, kuru vadīja 1997.gadā dzimusi jauniete. Pēc sadursmes busiņš nobrauca no ceļa, ietriecās kokā un apgāzās.

Negadījumā bojā gāja “VW Transporter” pasažieri – divi 1994.gadā dzimuši vīrieši, bet vēl divi šīs pašas automašīnas pasažieri – 1981.gadā dzimis vīrietis un 1957.gadā dzimis vīrietis – ar traumām tika nogādāti medicīnas iestādē.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa portālu eDruva informēja, ka uz šo traģisko negadījumu plkst. 17.28 izsaukumu saņēma arī VUGD. Notikušajā ceļu satiksmes negadījumā no automašīnas viens cietušais saviem spēkiem nevarēja izkļūt. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, cietušo atbrīvoja un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem, pēc tam sakārtoja arī ceļa braucamo daļu. Darbi tika pabeigti plkst. 18.51.

Pēc S.Vējiņas sniegtās informācijas, aizvadīto diennakti ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē aizvadījuši mierīgi.