Ziņas

Kriminālziņas

Limbažos par slepkavības mēģinājumu aizturēts vīrietis

Aizvadītajā nedēļas nogalē Limbažos sadzīves konflikta laikā kāds vīrietis sadūris savu paziņu. Aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēts 42 gadus vecs vīrietis. Aizturētajam tiesa piemērojusi apcietinājumu.

Svētdien, 7. martā, pēcpusdienā Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Limbažos kādā dzīvoklī, kopīgas alkohola lietošanas laikā, vīrietis ir guvis miesas bojājumus – vairākas durtas brūces. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Limbažu iecirkņa amatpersonas par notikušo sāka kriminālprocesu un aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja 1979. gadā dzimušu vīrieti.

Notikuma vietā konstatēts, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā vīrietim izcēlies konflikts ar paziņu, kas beidzies ar miesas bojājumu nodarīšanu – vairākām durtām brūcēm. Cietušais vīrietis ar gūtajiem miesas bojājumiem nogādāts medicīnas iestādē.

Valsts policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Jāpiebilst, ka aizturētais – 1979. gadā dzimušais vīrietis – jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā vairākkārt. Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Saistībā ar notikušo turpinās izmeklēšana un policija skaidro nozieguma motīvus.