Ziņas

Kriminālziņas

Limbažos kāda autovadītāja ieslīd pretējā braukšanas joslā un izraisa sadursmi

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 70 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, bez fiziski cietušām personām. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens velosipēda vadītājs. Noformēti 73 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 39 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu.

6.janvārī pulksten 07:20 Limbažu novadā, Limbažu pagastā uz autoceļa Ragana – Limbaži 33. kilometrā, kāda autovadītāja, vadot automašīnu, neizvēlējās ceļa apstākļiem atbilstošu ātrumu, kā rezultātā ieslīdēja pretējā braukšanas joslā un izraisīja sadursmi ar automašīnu “Ford”. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā bojāti transportlīdzekļi, fiziski cietuši cilvēki nav. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Gada tumšākajā un slapjākajā laikā, īpaši aktuāls kļūst jautājums par drošību uz ceļa. Šajā laikā par to ļoti rūpīgi jādomā ne vien gājējiem, bet arī autovadītājiem un riteņbraucējiem.

Policija aicina autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem un vērīgiem, kā arī rūpīgi izvērtēt savu braukšanas ātrumu un paradumus. Atcerieties, ka atļautais braukšanas ātrums ne vienmēr ir arī drošs ātrums, īpaši sliktas redzamības un slapja, slidena ceļa apstākļos.